Sвята от Assorti

У якій би ситуації не перебувала людина

для свята, завжди повинні найтися час, місце, можливості.

Так, так — саме повинні, адже без свят буде не життя, а існування. Згадаєте, навіть під час Великої Вітчизняної Війни обов'язково проводилися святкові паради, демонстрації. Адже свято, це не тільки застілля. А що ж таке, свято?

Звернемося до словника Ожегова: «Свято — день торжества, встановлений в честь або в пам'ять кого, або, чого-небудь». Свято, це день, в який за традицією (наприклад, релігійною) прийнятий радісно проводити час, владнувати церемонії, вечірки, гуляння (що інколи передують постами). Свята бувають як у вихідні, так і в робітники дні і діляться на релігійних, офіційних і неофіційних.

Свята з'явилися разом з появою самої людини, і ні війни, ні засуха, ні що не могло відмінити свята. Язичеські, давньослов'янські, придворні бали, комуністичні свята. Чи міг хтось узяти і не вийти на парад в день першого травня? І подумати про таке страшно! Ну, а раз з незапам'ятних часів до свят готуються, відзначають – означає це комусь треба!

Ну а свято, це не лише "налив — випив — закусив", але і три-чотири години веселого проведення часу. А що потрібне для цього?

Звичайно цікавий і легкоїсполняємий сценарій!

Sвята от Assorti: 1 комментарий

Обсуждение закрыто.